Májový běh Slapy 2022

Od:

Májový běh 21. 5. 2022

Zaregistrujte se předem: Registrační formulář

Startovní listina k nahlédnutí zde..

Místo prezence a startu: Restaurace Na Vyhlídce: 25208 Slapy č.p. 171

Prezence účastníků od 9:00

Start všech kategorií v 9:30

Startovné 50,- Kč v hotovosti na místě / děti zdarma

Kategorie: děti 2 km (do 16 let), ženy a muži do 50 let (od ročníku 1970), ženy a muži nad 50 padesát (do ročníku 1969)

Trať: Všichni vybíhají na první smyčku trati dlouhou 2 km z poloviny po asfaltové lesní cestě, děti míří do cíle a dospělí probíhají prostorem cíle do další části, která stoupá přímo na vrchol Červené hory a poté prudce dlouze klesá lesní cestou na Kolnou kde se odbočuje doprava a běží se vrstevnicovou lesní cestou zpět. Posledních asi 300 m je po asfaltu. Trasa je značena bílými šipkami z mouky.

Dětská část je dobře značená s minimální možností zabloudit, přesto děti startují na zodpovědnost rodičů a u malých dětí doporučujeme doprovod.

Ceny: pro první tři v každé kategorii medaile a malá odměna. Pro každé dítě malá odměna..

Přihlášky: Nutno se registrovat předem do 20. 5. 2021 na toto formuláři:

Registrační formulář

Kontakty:

www.slapskykulturnispolek.cz

www.facebook.com/slapskykulturnispolek/

info@slapskykulturnispolek.cz

Vítězslav Plavec. tel.: 775 557 026

Budeme se na všechny těšit na naší krásné lesní trati.