Kultura

Kromě tradičního zámeckého plesu uspořádal spolek řadu dalších akcí. Například koncert vážné hudby spojený s výstavou obrazů a ochutnávkou vína, vystoupení

Dětské opery Praha, koncert skupiny Pražec, cestovatelskou přednášku o Brazílii, vystoupení historického šermu, westernovou show, setkání s dravými ptáky a další.
V letošním roce chystáme v 8. Června, hlavně pro seniory, koncert Pavlíny Filipovské a 13.července koncert Lucie Bílé na zámku.

Čarodějnice v parku

Letošní pálení čarodějnic se nemůže uskutečnit, přicházíme proto se soutěží bez shromažďování. Díky Tereze Čermákové za super nápad...

Pavlína Filipovská 8. 6. 2019

8. června 2019 se na zahradě zámku můžete zúčastnit koncertu Pavlíny Filipovské. Spolek koncert pořádá ke dni seniorů, ale přijít může každý. Vstupné je dobrovolné.

Těšíme se na našeho hosta i na všechny návštěvníky.